Czaromarownik - magiczny dziennik na 2019 rok od Wydawnictwa Kobiecego [Lily]

października 15, 2018
Tytuł: Czaromarownik 2019 — Magiczny Dziennik
Wydawnictwo: Kobiece
Rok Wydania: 2018
Opis: Siódma odsłona kultowego CzaroMarownika, osobistego kalendarza na 2019 rok, to powrót do magicznych korzeni, z których wyrósł. W tegorocznym wydaniu znajdziesz jeszcze więcej astrologii i magicznych rytuałów. Dzięki niemu każdego dnia będziesz mogła wykorzystywać tajemną wiedzę do lepszego poznania siebie i kreowania dobrej energii.
CzaroMarownik 2019 zawiera:
– obszerny horoskop dla każdego znaku zodiaku na 2019 rok, uwzględniający sfery kariery, miłości i zdrowia,
– Pozytywne przesłania i wróżby na każdy dzień roku,
– Porady, jak dbać o ciało i duszę wykorzystując wpływy księżyca
– Specjalnie opracowane rytuały magiczne, dzięki którym przyciągniesz szczęście, pieniądze, zdrowie i miłość.
CzaroMarownik 2019 to także idealny organizer zamknięty w poręcznym formacie, oprawiony w piękną twardą okładkę o aksamitnym wykończeniu i wyposażony w wygodną tasiemkową zakładkę.
Uwolnij swoją wewnętrzną moc w tym roku!


~*~*~*~

Czaromarownik od Wydawnictwa Kobiecego tym razem został poddany lekkiemu liftingowi oraz diecie odchudzającej. :P Ponownie mam niezwykłą przyjemność przedstawić Wam moją opinię na temat kolejnego kalendarza od Kobiet dla Kobiet. ;) Jak wyglądała wersja na rok 2018, możecie zobaczyć tu: Czaromarownik 2018

Zacznijmy jednak od początku, czyli… okładka. Nie ukrywajmy, pierwsze co nas czaruje w księgarni to właśnie desing, czyli pierwszy rzut oka, który albo pociągnie nas ku grzbietowi, bądź frontowi, albo odciągnie naszą uwagę i skieruje w innym kierunku. ;) 

Tym razem, postawiono na ciemny fiolet wpadający w granat. Odcień zmienia się w zależności od kąta padania światła. Tak, jak przy poprzednim kalendarzu, również i ten otrzymał magiczne emblematy zdobiące okładkę. Różnice? Rok 2019 będzie nam upływał pod znakiem, umieszczonym na froncie i grzbiecie, układu słonecznego. W centrum znajdziemy piękny sierp księżyca na rozgwieżdżonym niebie, zaś na tylnej części okładki mieni się jego pełnia. Przypomnę tylko, że w poprzednim kalendarzu mieliśmy na okładce słońce. ;) Ramka zaś przypomina nam o każdej fazie księżyca, tworząc aurę tajemniczości.
Twarda okładka z pewnością spowoduje, że będzie nam służył przez okrągły rok w dobrym stanie, jednocześnie nie ciążąc nam w torebkach, poprzez wykorzystanie papieru ekologicznego. I tym sposobem, przechodzimy do kwestii poddania Czaromarownika 2019 porządnej diecie. Jest połową swojego poprzednika, przez co ubyło mu na wadze, więc możemy bez lęku, że się nie zmieści bądź będzie nam ciążyć, włożyć go do torebki i mieć go zawsze przy sobie.

Co znajdziemy w środku?
Tym razem postawiono na ezoterykę. A zatem, odkryjemy między innymi, czym jest święto światła, bądź Reishi, jak wykorzystać żywioł wody, czy też jakie stworzenia przyciąga energia naszego domu. Z pewnością niejedną kobietę zainteresuje rytuał miłosny na pełnię księżyca. :D Do tego, możemy zerknąć na nasz horoskop na kolejny, 2019 rok, a każdy dzień powita nas nową sentencją. Można spokojnie powiedzieć, że nie będziecie się nudzić zaglądając do niniejszego kalendarza, a nawet może Wam umilić, jeżeli Was spotka, trudny dzień. ;)
Do tego, kalendarz został zaprojektowany podobnie do swego poprzednika, zatem każdy dzień został zagospodarowany na jednej stronie (tu jedna zmiana - sobotę i niedzielę umieszczono na jednej kartce). Dzięki temu, z pewnością nie zabraknie nam miejsca na plany dnia, czy też ważne informacje, które potrzebujemy mieć przy sobie.

Szczerze polecam ruszyć na połów Czaromarownika na rok 2019 wszystkim kobietom, które pragną mieć nie tylko zwyczajny kalendarz, ale ciekawy w treść i elegancki dodatek.

Lily

Moja ocena: 5/6


Za możliwość zrecenzowania kalendarza bardzo dziękuję Wydawnictwu Kobiece.You Might Also Like

0 komentarze

Dołącz do nas na Facebooku!

Instagram

Subscribe