Kolejny patronat!

kwietnia 19, 2018Objęłyśmy patronatem (a jakże by inaczej ;) ) antologię tematyczną Literackiej Grupy Ailes MDS: Miłosne rewolucje 
Opis:
Co może łączyć hakerkę, parę szpiegów, zombie, seryjnego mordercę, czarownicę i boksera? By poznać odpowiedź na to pytanie, wyrusz z nami w podróż po meandrach romansu i erotyki w opowiadaniach zawartych w niniejszej antologii. MDS: Miłosne Rewolucje to reedycja wydanego już wcześniej zbioru. Znajdziecie w nim odświeżoną wersję dawnych prac, jak również zupełnie nowe, wyjątkowe historie. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tekstów niech będzie skrót MDS, którego rozwinięcie pozostanie tymczasowo naszą słodką tajemnicą. Jesteście ciekawi, czym jest ów sekret? Cóż, przekonajcie się sami, smakując przy okazji mieszanki słodyczy pierwszych uniesień, pikanterii zakazanych uczuć, goryczy utraconej miłości.
Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Kategorie: literatura współczesna, romans, humor, erotyka

Grupa Ailes:O Ailes
Ailes to inicjatywa dwóch początkujących autorek, która została wcielona w życie w 2012 roku. Pierwotny projekt utworzono na potrzeby promocji jednej powieści, „Ailes", prekursora całego przedsięwzięcia. Z czasem pomysłodawczynie rozszerzyły program i objęto nim coraz więcej nowych powieści. Inicjatywa ewoluowała i wkrótce zaczęły powstawać grupy literackie zrzeszające i umożliwiające kontakt osobom dzielącym tę samą pasję. Organizowano warsztaty literackie, gdyż w głównej mierze postawiono na autodydaktykę. Początkowo projektem zajmowała się grupa La Noir, co zaowocowało wydaniem antologii tematycznej MDS, z której zysk przeznaczony został na organizację humanitarną Pajacyk. Następnie inicjatywę przejęła grupa Ailes, która zaczerpnęła swą nazwę od pierwotnego zamysłu i obecnie sprawuje pieczę nad całością przedsięwzięcia. Wytycza cele, po czym sprawnie je realizuje, stawiając sobie poprzeczkę coraz wyżej.
Zachęcamy do zakupu, ponieważ cały zysk autorzy przeznaczają na Fundację Hospicjum dla Kotów Bezdomnych

You Might Also Like

0 komentarze

Dołącz do nas na Facebooku!

Instagram

Subscribe